Badania RTG dla dzieci

Szanowni Pacjenci!

Jeśli szukacie przychodni, w której możecie wykonać swojemu maluchowi badanie RTG, od lipca zapraszamy do Przychodni Brackiej Guido w Zabrzu! Dzięki zakupieniu dodatkowego wyposażenia pracowni RTG w naszej przychodni także najmłodsi pacjenci mogą skorzystać już dziś z tego badania.

Otwarta w marcu ubiegłego roku Przychodnia Bracka Guido w Zabrzu wciąż się rozwija. Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach od pierwszego lipca rozszerzyliśmy godziny przyjęć lekarza pediatry (szczegóły wraz z godzinami przyjęć TUTAJ) oraz rozpoczęliśmy proces dostosowywania naszej pracowni rentgenodiagnostyki aby móc wykonywać badania RTG także u dzieci. Już dziś osoby dorosłe oraz dzieci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza badań RTG wykonywanych przez doświadczony zespół naszej przychodni (zakres badań RTG TUTAJ).

Kompleksowa opieka dla Twojego dziecka

Rodzice, powierzający nam zdrowie swoich maluchów, mogą skorzystać nie tylko z badań RTG ale również opieki lekarza pediatry oraz pielęgniarki pediatrycznej, wykonać na miejscu u dziecka szczepienia ochronne oraz szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, a wkrótce także USG. Opiekę medyczną zapewniamy naszym pacjentom bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Istnieje również możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz badań odpłatnie (cennik usług komercyjnych TUTAJ).

Pozostałe Przychodnie Brackie, w których wykonujemy RTG dzieci

Jak zapisać dziecko do Przychodni Brackiej Guido?

Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko zostało objęte opieką medyczną w Przychodni Brackiej Guido mieszczącej się przy ul. ks. Jana Dzierżona 11a w Zabrzu zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod nr telefonu 32 707 67 00 lub zarejestrowanie się na wizytę przez naszą stronę E-rejestracja. Wszystkie formalności zostaną dopełnione tuż przed pierwszą wizytą.

Naszym najmłodszym pacjentom oraz ich rodzicom zapewniamy:

  • lekarzy przyjmujących dzieci codziennie od poniedziałku do piątku,
  • diagnostykę obrazową oraz badania laboratoryjne dla dzieci,
  • szeroki zakres dostępnych szczepień,
  • wyodrębnioną część pediatryczną z osobnym wejściem,
  • rejestrację online,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • pomieszczenie dla karmiących mam.

Jeśli jeszcze nie byliście w Przychodni Brackiej Guido zobaczcie jak prezentuje się nasza najmłodsza placówka…

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Główne wejście

 

Wejście boczne do poradni dla dzieci

 

Rejestracja

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Rejestracja

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Kącik malucha

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Poradnie specjalistyczne – chirurgii urazowo-ortopedycznej

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Rehabilitacja

 

Nowa przychodnia w Zabrzu

Poradnie specjalistyczne – okulistyczna