Gliwice

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Gliwice
ul. Bojkowska 20
44-100 Gliwice
+48 32 231 14 90
+48 32 232 12 37
Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 218
Rejestracja RTG/ USG: 130
Rehabilitacja: 200
gliwicep3@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Sośnica
ul. Błonie 13
44-100 Gliwice
+48 32 331 73 98
+48 32 232 20 20
Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 412
Rejestracja RTG: 104
Rehabilitacja: 230
sosnica@uniabracka.pl

Katowice

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Osiedlowa
ul. Brzozowa 21
40-170 Katowice
+48 32 258 97 43 osiedlowa@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Staszic
ul. Mysłowicka 13
40-486 Katowice
+48 32 255 28 56 Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 315
Rejestracja RTG: 224
Rehabilitacja: 312
Rejestracja poradni dla dzieci:
Tel: 32 256 11 18; 600 394 669
staszic@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Wujek
ul. Załęska 51
40-572 Katowice
+48 32 606 68 50 wujek@uniabracka.pl

Knurów

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Knurów
ul. Dworcowa 3
44-190 Knurów
+48 32 235 13 41
+48 32 235 13 84
Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 118
Rejestracja RTG: 116
Rehabilitacja: 256
Zakład Opieki Domowej:
608 624 950
knurow@uniabracka.pl

Ruda Śląska

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Bielszowice
ul. Kokota 172
41-711 Ruda Śląska
+48 32 340 30 64
+48 32 240 28 90
Rejestracja: 300
Medycyna pracy: 338
Rejestracja RTG: 313
Rehabilitacja: 350
bielszowice@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Halemba
ul. Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska
+48 32 243 37 19 Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 206
Rejestracja RTG/ USG: 107
Rehabilitacja: 309
halemba@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Pokój
ul. Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska
+48 32 240 69 05 Rejestracja: 21, 29
Medycyna pracy: 23
pokoj@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Polska-Wirek
ul. Oddziałów Młodzieży
Powstańczej 14
41-707 Ruda Śląska
+48 32 242 80 31
+48 32 242 80 32
Rejestracja: 101
Medycyna pracy: 125
Rejestracja RTG: 109
Zakład Opieki Domowej:
608 624 950
wirek@uniabracka.pl

Sosnowiec

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Kazimierz-Juliusz
ul. Ogrodowa 1
41-215 Sosnowiec
+48 32 296 96 21
+48 795 107 477
Rejestracja: 21
Medycyna pracy: 13
Rejestracja RTG: 31
Rehabilitacja: 14
kj@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Porąbka-Klimontów
ul. Dmowskiego 6A
41-219 Sosnowiec
+48 32 298 89 37
+48 32 298 26 04
Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 205
Rejestracja RTG: 118
Rehabilitacja: 233
Rejestracja poradni dla dzieci:
pk.pediatria@uniabracka.pl
pk@uniabracka.pl

Zabrze

Adres Numery telefonów Numery wewnętrzne E-mail
Przychodnia Bracka
Guido
ul. Ks. Jana Dzierżona 11A
41-800 Zabrze
+48 32 707 67 00 Rejestracja: 100
Medycyna pracy: 119
Rejestracja RTG/USG: 149
Rehabilitacja: 146
guido@uniabracka.pl
Przychodnia Bracka
Zabrze
ul. 3-go maja 89
41-800 Zabrze
+48 32 271 67 91 zzm@uniabracka.pl