Od lipca lekarz pediatra w Przychodni Brackiej Guido przyjmuje codziennie

Szanowni Pacjenci!

Czy wiecie, że w ubiegłym roku otworzyliśmy nową placówkę – Przychodnię Bracką Guido w Zabrzu, a w niej także nową na mapie Zabrza poradnię dla dzieci? W związku ze zwiększającą się wciąż liczbą naszych najmłodszych pacjentów zwiększyliśmy również ilość dni i godzin przyjęć lekarza pediatry. Od 1 lipca pediatra czeka na naszych małych pacjentów codziennie, w godzinach porannych lub popołudniowych.

W naszej przychodni utworzyliśmy specjalną strefę małego pacjenta, w której opiekę nad dziećmi codziennie sprawuje lekarz pediatra Katarzyna Dyga:

Przychodnia Bracka Guido w Zabrzu

Rodzice, powierzający nam zdrowie swoich maluchów, mogą skorzystać nie tylko z opieki lekarza pediatry oraz pielęgniarki pediatrycznej, ale również wykonać na miejscu u dziecka szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, a także diagnostykę obrazową w tym badania RTG – wkrótce także USG. Opiekę medyczną zapewniamy naszym pacjentom bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jak zapisać dziecko do Przychodni Brackiej Guido?

Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko zostało objęte opieką medyczną w Przychodni Brackiej Guido mieszczącej się przy ul. ks. Jana Dzierżona 11a w Zabrzu zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod nr telefonu 32 707 67 00 lub zarejestrowanie się na wizytę przez naszą stronę E-rejestracja. Wszystkie formalności zostaną dopełnione tuż przed pierwszą wizytą.

W Przychodni Brackiej Guido naszym najmłodszym pacjentom oraz ich rodzicom zapewniamy:

  • lekarzy przyjmujących dzieci codziennie od poniedziałku do piątku,
  • diagnostykę obrazową oraz badania laboratoryjne dla dzieci,
  • szeroki zakres dostępnych szczepień,
  • wyodrębnioną część pediatryczną z osobnym wejściem,
  • rejestrację online,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • pomieszczenie dla karmiących mam.

Nowa przychodnia w Zabrzu

Nowa przychodnia w Zabrzu

Przychodnia Bracka Guido w Zabrzu

Usługi dostępne w Przychodni Brackiej Guido!

W naszej przychodni oferujemy również szeroki zakres usług medycznych dla osób dorosłych, m.in. w:

  • poradni podstawowej opieki zdrowotnej,
  • poradniach specjalistycznych chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, dermatologicznej, kardiologicznej, okulistycznej, otolaryngologicznej, położniczo-ginekologicznej i urologicznej,
  • poradni medycyny pracy.

W Przychodni Brackiej Guido wykonujemy badania diagnostyczne w tym RTG, USG, EKG oraz badania audiometrii i spirometrii. Pacjenci na miejscu mogą skorzystać z badań laboratoryjnych, opieki pielęgniarki POZ i położnej oraz wielu szczepień.

Osoby wymagające rehabilitacji mogą bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ lub odpłatnie uzyskać konsultację u naszych fizjoterapeutów, którzy wykonają indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu jak również hydroterapii.

Szczegółowe informacje o przychodni oraz dane kontaktowe TUTAJ.