Bezpłatne pakiety badań laboratoryjnych

Szanowni Pacjenci!

Pamiętacie, że w lipcu obchodziliśmy 30-lecie Fundacji „Unia Bracka”? Z tej okazji postanowiliśmy zaprosić Was do sprawdzenia swojego stanu zdrowia w ramach akcji „Profilaktyka – najlepszy sposób na zdrowie”. Przygotowaliśmy dla pacjentów Przychodni Brackich 4250 zaproszeń na bezpłatne badania laboratoryjne, dostosowując ich zakres do poszczególnych grup tj. dzieci, seniorów, kobiet i mężczyzn.

Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie z nami postanowiliście zadbać o swoje zdrowie oraz zdrowie swoich maluchów i tak chętnie korzystacie z badań. Niektóre Przychodnie Brackie przekazały już wszystkie pakiety badań, ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji wziąć udziału w naszej akcji, zapraszamy do niżej wymienionych placówek, w których wciąż możecie otrzymać zaproszenie:

  • Przychodnia Bracka Kazimierz-Juliusz i Porąbka-Klimontów w Sosnowcu,
  • Przychodnia Bracka na Chopina i Wesoła w Mysłowicach,
  • Przychodnia Bracka Wujek, Staszic i Osiedlowa w Katowicach,
  • Przychodnia Bracka Halemba, Pokój i Polska-Wirek w Rudzie Śląskiej,
  • Przychodnia Bracka Gliwice,
  • Przychodnia Bracka Guido w Zabrzu.

W sumie zostało jeszcze około 600 pakietów, w tym prawie 300 dla mężczyzn! Szanowni Panowie, zadbajcie o siebie! Macie okazję, aby zrobić bezpłatne i zarazem bardzo ważne badania profilaktyczne, dlatego odbierzcie swoje zaproszenie. Nie bójcie się badać!

Więcej o bezpłatnych pakietach badań z okazji 30-lecia Fundacji „Unia Bracka” pisaliśmy TUTAJ.