Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych pod choinkę

Już niebawem rozpoczną się intensywne przygotowania do świąt, dlatego…

… w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę świąteczną, dzięki której będziecie mogli podarować swoim bliskim to co najważniejsze – zdrowie.
Zatroszczcie się z nami o osoby, które kochacie!

Krem, zegarek lub książka to klasyczne prezenty, które pewnie nieraz zdarzyło Wam się wręczyć rodzinie lub znajomym. A gdyby tak podczas tegorocznych świąt postawić na zdrowie? Dobre samopoczucie, życie bez bólu i przykrych dolegliwości to marzenie niejednej osoby, dlatego w naszych pracowniach rehabilitacji już od dziś możecie kupić świąteczny bon upominkowy na wybrany pakiet zabiegów rehabilitacyjnych, który przygotowaliśmy w specjalnej świątecznej oprawie – idealny pod choinkę.

Jak można kupić voucher na zabiegi rehabilitacyjne?

Świąteczny bon upominkowy na zabiegi rehabilitacyjne można kupić w każdej Przychodni Brackiej, w której znajduje się pracownia rehabilitacji. Wykaz pracowni rehabilitacji sprawdzicie TUTAJ. Bon można skomponować z pomocą naszego fizjoterapeuty według własnego pomysłu i potrzeb. Można wykupić pojedynczy zabieg, ale również serię zabiegów lub kombinację różnych zabiegów i usług z zakresu rehabilitacji. O szczegóły akcji zapytajcie w pracowniach rehabilitacji oraz rejestracjach poszczególnych Przychodni Brackich.

Przypominamy, że w naszych pracowniach rehabilitacji można skorzystać z:

Prezent na święta rehabilitacja