Zakończone prace remontowe w Przychodni Brackiej Knurów

Zmieniamy się dla Was!

Szanowni Pacjenci, w listopadzie ukończyliśmy kolejne prace remontowe w Przychodni Brackiej Knurów. Pod koniec października oddaliśmy do użytku poradnię otolaryngologiczną, a w listopadzie wyremontowany punkt pobrań materiałów do badań!

Pacjenci Przychodni Brackiej w Knurowie od kilku tygodni odbywają wizyty u specjalisty w całkowicie wyremontowanej poradni otolaryngologicznej. Poradnia ta przeszła generalny remont, wymieniono całe wyposażenie, a także zakupiono nowe meble. Podobne prace zostały przeprowadzone w punkcie pobrań materiałów do badań, gdzie również wymieniono sprzęt i meble na nowe. Dbając o komfort naszych pacjentów stawiamy na jasny i przestronny wygląd gabinetów, dlatego powyższe pomieszczenia zostały tak zaaranżowane, aby pacjent czuł się dobrze.

Ale to nie wszystko! Od listopada trwa remont poczekalni dla pacjentów na parterze (korytarze), który zakończy się w styczniu 2023 r. Dzięki tym pracom czas oczekiwania na wizytę czy zabiegi będzie dużo przyjemniejszy, a poczekalnie bardziej przytulne i nowocześniejsze. Między innymi zamontowane zostaną podwieszane sufity oraz zastosowany nowy przyjemniejszy w odbiorze dla pacjentów rodzaj oświetlenia, zmieni się całkowicie wygląd ścian, które zyskają także nową kolorystykę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obrazujących zmiany, jakie zaszły w ostatnim czasie w Przychodni Brackiej Knurów.

Przychodnia Bracka Knurów

Poradnia otolaryngologiczna – gabinet lekarski

Przychodnia Bracka Knurów

Punkt otolaryngologiczna – gabinet diagnostyczno-zabiegowy

Punkt pobrań Przychodnia Bracka Knurów

Punkt pobrań materiału do badań