Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych dla Babci i Dziadka

Szanowni Pacjenci!

Zbliża się wyjątkowe święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Na 21 i 22 stycznia warto przygotować wyjątkowe prezenty, które sprawią wiele radości, a przy okazji będą wyrazem troski oraz miłości, jaką darzymy naszych najbliższych. Podarujcie bliskim zdrowie! 

Wybór prezentu na Dzień Babci i Dziadka często jest wyzwaniem dla wnuków. Przecież dziadkowie mają różne zainteresowania i pasje, dlatego trudno trafić z zakupem wspólnego podarunku. Jednak wręczając im bon podarunkowy na wybrany pakiet zabiegów rehabilitacyjnych rozwiązujemy problem nietrafionego prezentu! Każda Babcia i każdy Dziadek z pewnością ucieszą się z możliwości skorzystania z rehabilitacji, aby sprawić sobie ulgę w bólu oraz poprawić komfort życia. Taki prezent na pewno sprawi wiele radości!

Jak można kupić voucher na zabiegi rehabilitacyjne?

Bon upominkowy z okazji Dnia Babci i Dziadka na zabiegi rehabilitacyjne można kupić w każdej Przychodni Brackiej, w której znajduje się pracownia rehabilitacji. Wykaz pracowni rehabilitacji sprawdzicie TUTAJ. Bon można skomponować z pomocą naszego fizjoterapeuty według własnego pomysłu i potrzeb. Można wykupić pojedynczy zabieg, ale również serię zabiegów lub kombinację różnych zabiegów i usług z zakresu rehabilitacji. O szczegóły akcji zapytajcie w pracowniach rehabilitacji oraz rejestracjach poszczególnych Przychodni Brackich.

Przypominamy, że w naszych pracowniach rehabilitacji można skorzystać z:

Prezent na Dzień Babci i Dziadka