Bezpłatne badania wzroku w Przychodniach Brackich

Szanowni Pacjenci!

Grudzień w Przychodniach Brackich upłynie pod znakiem bezpłatnych badań wzroku, na które zapraszamy już za tydzień! Właśnie ruszyły zapisy.

Kolejna edycja to odpowiedź na duże zainteresowanie jakim cieszyła się letnia odsłona naszej akcji.

Badania realizowane przez Soczewki24 – firma Avis Wojciech Kurpiel.

Dlaczego należy badać wzrok?

Badanie wzroku służy nie tylko do wykrywania wad wzroku, ale jest to także istotne badanie profilaktyczne, które pozwala ocenić ogólny stan zdrowia oczu. Specjaliści z zakresu okulistyki zalecają regularne wizyty w poradni okulistycznej nawet u osób, które nie zgłaszają żadnych problemów ze wzrokiem.

Przy rutynowych badaniach można wykryć takie wady, jak:

  • krótkowzroczność (niedowidzenie),
  • dalekowzroczność (nadwzroczność),
  • astygmatyzm (nieprawidłowa krzywizna rogówki)
  • czy zaćmę.

Wczesna diagnoza umożliwia szybsze podjęcie leczenia, co może znacznie poprawić jakość widzenia. Regularne badania wzroku to także lepszy komfort życia, szczególnie w przypadku osób, które noszą okulary lub soczewki kontaktowe. Kontrole pozwalają monitorować ewentualne zmiany i dostosować korekcję, dzięki czemu łatwiej wykonywać różne czynności, takie jak czytanie, prowadzenie pojazdu, korzystanie z komputera czy oglądanie telewizji.

Dlatego w grudniu ponownie zapraszamy na bezpłatne badania wzroku, które odbędą się w ramach akcji realizowanej przez Soczewki24 (firma Avis Wojciech Kurpiel) w wybranych Przychodniach Brackich.

Na czym polega bezpłatna akcja badania wzroku?

W ramach akcji osoby powyżej 15 roku życia będą mogły skorzystać z bezpłatnego, komputerowego badania wzroku oraz dobrać odpowiednie soczewki okularowe. Aby skorzystać z badania należy się wcześniej zarejestrować telefonicznie lub osobiście w wybranej Przychodni Brackiej.

Na badania zapraszamy w następujących terminach: