Poradnia dla dzieci<br>w Przychodni Brackiej Guido ponownie czynna codziennie

Szanowni Pacjenci!

Po krótkiej przerwie ponownie lekarz pediatra w Przychodni Brackiej Guido w Zabrzu czeka na naszych małych pacjentów codziennie, w godzinach porannych lub popołudniowych.

Opiekę nad dziećmi w poradni POZ sprawuje Pani doktor Sylwia Szulik-Gajda. Pani doktor przyjmuje w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach porannych oraz we wtorki w godzinach popołudniowych.

W naszej poradni dla dzieci można skorzystać nie tylko z opieki lekarza pediatry oraz pielęgniarki pediatrycznej, ale również wykonać na miejscu u dziecka szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, a także diagnostykę obrazową w tym badania RTG, USG. Opiekę medyczną zapewniamy naszym pacjentom bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W Przychodni Brackiej Guido naszym najmłodszym pacjentom oraz ich rodzicom zapewniamy:Poradnia dla dzieci Guido Zabrze

  • lekarzy przyjmujących dzieci codziennie od poniedziałku do piątku,
  • diagnostykę obrazową oraz badania laboratoryjne dla dzieci,
  • szeroki zakres dostępnych szczepień,
  • wyodrębnioną część pediatryczną z osobnym wejściem,
  • rejestrację online,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • pomieszczenie dla karmiących mam.

Chcesz zapisać dziecko do Przychodni Brackiej Guido?

Jeśli chcielibyście, aby Wasze dziecko zostało objęte opieką medyczną w Przychodni Brackiej Guido mieszczącej się przy ul. ks. Jana Dzierżona 11a w Zabrzu zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod nr telefonu 32 707 67 00 lub zarejestrowanie się na wizytę przez naszą stronę E-rejestracja. Wszystkie formalności zostaną dopełnione tuż przed pierwszą wizytą.

Przychodnia Bracka Guido w Zabrzu

Gdzie jeszcze przyjmuje lekarz pediatra?

Lekarz pediatra udziela konsultacji aż w 8 naszych Przychodniach Brackich. Poradnia dla dzieci znajduje się również w:

Nasze poradnie podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci świadczą usługi medyczne dla pacjentów do 18 roku życia. W poradniach zajmujemy się chorobami okresu dziecięcego, przyjmujemy zarówno dzieci chore, jak i zdrowe. Diagnozujemy, leczymy, wykonujemy badania kontrolne oraz niezbędne badania okresowe, bilanse stanu zdrowia dzieci oraz szczepienia ochronne. Wizyta w poradniach dla dzieci Fundacji „Unia Bracka” przebiega w przyjaznej atmosferze. Dbamy o komfort najmłodszych pacjentów, dlatego wnętrza pediatrii są kolorowe i radosne. Staramy się przygotowywać specjalne kąciki zabaw, dzięki którym wizyty w przychodniach są mniej stresującym wydarzeniem.