Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych na Dzień Babci i Dziadka

Szanowni Pacjenci!

Czy jest coś ważniejszego w życiu niż zdrowie? Szczególnie zdrowie najbliższych nam osób jest nad wyraz cenne, dlatego z okazji zbliżającego się święta Babć i Dziadków, ponownie wprowadzamy do naszej oferty bony podarunkowe na zabiegi rehabilitacyjne! Podaruj bliskim zdrowie!

Voucher na zabiegi rehabilitacyjne to świetny prezent dla seniora. Warto zrobić przyjemność swojej babci lub dziadkowi i podarować im ten oryginalny prezent, dzięki któremu będą mogli skorzystać np. z odpowiednio dobranej gimnastyki, masaży czy specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych.

Jak można kupić voucher na zabiegi rehabilitacyjne?

Bon upominkowy z okazji Dnia Babci i Dziadka na zabiegi rehabilitacyjne można kupić w każdej Przychodni Brackiej, w której znajduje się pracownia rehabilitacji. Wykaz pracowni rehabilitacji sprawdzicie TUTAJ. Bon można skomponować z pomocą naszego fizjoterapeuty według własnego pomysłu i potrzeb. Można wykupić pojedynczy zabieg, ale również serię zabiegów lub kombinację różnych zabiegów i usług z zakresu rehabilitacji. O szczegóły akcji zapytajcie w pracowniach rehabilitacji oraz rejestracjach poszczególnych Przychodni Brackich.

Przypominamy, że w naszych pracowniach rehabilitacji można skorzystać z:

Bon na zabiegi rehabilitacyjne z okazji Dnia babci i Dziadka