Lekarz pediatra w Przychodni Brackiej Polska-Wirek przyjmuje codziennie

Szanowni Pacjenci!

Czy wiecie, że w niedawno otwartej Przychodni Brackiej Polska-Wirek w Rudzie Śląskiej znajduje się poradnia dla dzieci, czyli miejsce, w którym uśmiech i zdrowie Twojego dziecka są dla nas najważniejsze? Miło nam poinformować, że od listopada pediatra czeka na naszych małych pacjentów codziennie, od poniedziałku do piątku!

Poradnia dla dzieci w Przychodni Brackiej Polska-Wirek znajduje się w oddzielonych od pozostałej części przychodni pomieszczeniach. Na najmłodszych pacjentów czekają nowoczesne gabinety lekarza pediatry oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy, pomieszczenie do karmienia i przewijania, a także kącik zabaw, który umila czas oczekiwania na wizytę. Najmłodszymi pacjentami opiekuje się lekarz pediatra z wieloletnim doświadczeniem: Ewelina Hanslik-Makioła, która od listopada przyjmuje codziennie, od poniedziałku do piątku. 

W Przychodni Brackiej Polska-Wirek naszym najmłodszym pacjentom oraz ich rodzicom zapewniamy:

  • wyodrębnioną część pediatryczną,
  • lekarza przyjmującego dzieci codziennie, od poniedziałku do piątku,
  • rejestrację online,
  • diagnostykę obrazową oraz badania laboratoryjne dla dzieci,
  • diagnozę na podstawie testów potwierdzających w kilka minut m.in. występowanie paciorkowcowego zapalenia gardła, anginy czy szkarlatyny a także zarażenia wirusem grypy, RSV czy COVID,
  • podstawowe badania laboratoryjne z wynikiem w tym samym dniu,
  • szeroki zakres dostępnych szczepień,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • pomieszczenie dla karmiących mam.

Jak zostać naszym pacjentem?

Jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko zostało Pacjentem Przychodni Brackiej Polska-Wirek, a korzystacie z usług innego świadczeniodawcy, wystarczy zgłosić się do przychodni z dowodem osobistym. Przypominamy, że wybór lekarza POZ dla dzieci jest niezależny od miejsca zameldowania. Jeśli chcielibyście złożyć deklarację do poradni POZ dla Waszego dziecka lub uzyskać dodatkowe informacje o naszej przychodni zapraszamy do kontaktu z rejestracją pod numerem telefonu:
tel. +48 32 707 67 70

Z opieki w poradni pacjenci korzystają bezpłatnie w ramach finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia lub komercyjnie. Na wizytę można zarejestrować się osobiście w przychodni, dzwoniąc do rejestracji lub na Telefoniczną Obsługę Pacjenta (+48 32 707 67 67) oraz korzystając z usługi E-REJESTRACJA.

Więcej informacji o nowej poradni dla dzieci znajdziecie TUTAJ.