E-usługi w Fundacji „Unia Bracka”

Szanowni Pacjenci!

Przypominamy, że na naszej stronie internetowej możecie skorzystać z E-usług, czyli E-rejestracji, E-recepty i E-wyników! Jeśli jeszcze nie wiecie, jak działają nasze usługi online – zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu, w którym wyjaśniamy krok po kroku, jak można je zrealizować.


E-REJESTRACJA

Aby dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w czerwony przycisk E-REJESTRACJA w górnym menu i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a następnie wysłać formularz.

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Wami telefonicznie, aby dokończyć proces umawiania na wizytę w wybranej Przychodni Brackiej.

Zachęcamy do takiej formy rejestracji do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Jest to prosty i szybki sposób na umówienie wizyty dla siebie lub swojego dziecka.

Ważne informacje!

  • Poprzez e-rejstrację można umówić termin wizyty wyłącznie do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodniach Brackich.
  • E-rejestracja to możliwość umówienia wizyty zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dziecka.
  • Nawet jeśli nie macie złożonej deklaracji do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w jednej z Przychodni Brackich możecie skorzystać z e-rejestracji. Deklaracja zostanie złożona podczas pierwszej wizyty.
  • Dopiero po telefonicznym potwierdzeniu terminu wizyty proces rejestracji zostaje zakończony.

E-RECEPTA

W celu złożenia zamówienia na e-receptę na leki przyjmowane stale należy wypełnić formularz dostępny po kliknięciu w czerwony przycisk E-RECEPTA w prawym górnym menu. Do trzech dni roboczych po przesłaniu zamówienia na podany w formularzu numer telefonu zostanie wysłany kod PIN, dzięki któremu będzie można zrealizować e-receptę we wszystkich aptekach w Polsce.

UWAGA! Możliwość zamawiania e-recept jest dostępna tylko dla Pacjentów zadeklarowanych do poradni podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodniach Brackich Fundacji „Unia Bracka”. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Przychodnią Bracką, w której złożona została deklaracja: www.uniabracka.pl/kontakt.


E-WYNIKI

Aby sprawdzić wyniki należy kliknąć w górnym menu na stronie głównej czerwony przycisk E-WYNIKI. Po kliknięciu nastąpi przekierowanie na stronę firmy DIAGNOSTYKA, gdzie krok po kroku Pacjent zostanie przeprowadzony przez proces logowania do swojego konta.

Podczas wykonywania badań w naszych punktach pobrań, każdy Pacjent otrzymuje wydrukowany pasek z kodem kreskowym oraz krótką instrukcją jak sprawdzić wyniki. Wystarczy wejść na stronę Fundacji “Unia Bracka” i wygodnie, bezpiecznie oraz w dogodnym terminie sprawdzić swoje wyniki. Zachęcamy do wypróbowania elektronicznego odbioru badań. Oczywiście nadal wydajemy wersję papierową w okienku Rejestracji dla zainteresowanych Pacjentów.