Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla Mysłowiczan w wieku 60 – 74 lata

Szanowni Pacjenci – Mysłowiczanie!

Jeśli macie od 60 do 74 lat i mieszkacie na terenie Mysłowic zapraszamy do naszych Przychodni Brackich, w których w ramach finansowanego przez Urząd Miasta Mysłowice programu zdrowotnego możecie bezpłatnie skorzystać ze szczepienia przeciwko grypie. Właśnie rozpoczynamy realizację programu i czekamy na Was codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku w naszych przychodniach! Nie czekajcie i zarejestrujcie się na bezpłatne szczepienie już dziś!

Na czym polega polega program „Wyprzedź grypę”?

Każda osoba w wieku 60 – 74 lata mieszkająca w Mysłowicach może skorzystać w ramach Programu z bezpłatnego szczepienia przeciwko grypie (szczepionką Vaxigrip). Szczepienie poprzedzone jest badaniem lekarskim, przeprowadzonym w ramach programu nieodpłatnie tuż przed szczepieniem. W ramach wizyty w jednej z naszych przychodni pacjent korzystający z programu w rozmowie z lekarzem i pielęgniarką uzyska również najnowsze informacje w zakresie profilaktyki przeciwko wirusowi grypy.

Gdzie można skorzystać ze szczepienia?

Szczepienia odbywają się od poniedziałku do piątku w dwóch Przychodniach Brackich w Mysłowicach. Aby skorzystać z udziału w programie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z jedną z naszych przychodni:

Przychodnia Bracka na Chopina ul. Chopina 54, Mysłowice tel. 32 225 02 21

Przychodnia Bracka Wesoła ul. Osmańczyka 4, Mysłowice tel. 32 223 92 86

Liczba szczepionek jest ograniczona, więc nie czekajcie i dzwońcie już dziś!

Mysłowice szczepienia przeciw grypie