Pani Prezydent odwiedziła Przychodnię Bracką Guido!

Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik  przyjęła zaproszenie  Zarządu  Fundacji „Unia Bracka”  i odwiedziła nowo otwartą Przychodnię Bracką w Zabrzu. Pani Prezydent z zainteresowaniem obejrzała wszystkie gabinety specjalistyczne kilkunastu poradni, pracownie diagnostyczne oraz gabinety poradni dla dzieci.

Nowa przychodnia w Zabrzu zdaniem Pani Prezydent!

Nowa placówka, zdaniem Pani Prezydent, nie tylko podnosi standard diagnostyki i leczenia pacjentów w Zabrzu, ale również świetnie wpisuje się w wielowymiarowy krajobraz zabrzańskiej medycyny.

Na ręce Zarządu Fundacji „Unia Bracka” uroczyście został złożony list gratulacyjny, w którym Pani Prezydent podziękowała za troskę o mieszkańców miasta Zabrze oraz regionu. W liście zostały zawarte słowa uznania i gratulacje za zakończenie procesu inwestycyjnego podnoszącego jakość świadczeń zdrowotnych.

Nowa przychodnia w Zabrzu

Przychodnia Bracka Guido w skrócie!

Przypominamy, że Przychodnia Bracka Guido została otwarta 1 marca br. Nowa placówka zlokalizowana jest przy ulicy ks. Jana Dzierżona 11a w dzielnicy Guido. Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty bezpłatnych usług, zarówno w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, opieki pediatrycznej, konsultacji specjalistycznych, jak również rehabilitacji, badań diagnostycznych czy laboratoryjnych od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 18:00

ul. ks. Jana Dzierżona 11a, Zabrze
tel. 32 707 67 00