E-rejestracja do lekarza POZ

Szanowni Pacjenci!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy możliwość e-rejestracji! Już dziś możecie zarejestrować się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej głównej stronie www.uniabracka.pl.

Aby dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w czerwony przycisk E-REJESTRACJA w górnym menu i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a następnie wysłać formularz.

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Wami telefonicznie, aby dokończyć proces umawiania na wizytę w wybranej Przychodni Brackiej.

Zachęcamy do takiej formy rejestracji do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Jest to prosty i szybki sposób na umówienie wizyty dla siebie lub swojego dziecka.

Rejestracja online Fundacja "Unia Bracka"


Ważne informacje!

  • Poprzez e-rejstrację można umówić termin wizyty wyłącznie do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodniach Brackich.
  • E-rejestracja to możliwość umówienia wizyty zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dziecka.
  • Nawet jeśli nie macie złożonej deklaracji do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w jednej z Przychodni Brackich możecie skorzystać z e-rejestracji. Deklaracja zostanie złożona podczas pierwszej wizyty.
  • Dopiero po telefonicznym potwierdzeniu terminu wizyty proces rejestracji zostaje zakończony.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z wybraną placówką.